Etkinliklerimiz

Projelerimiz ve Başarılarımız

Veli ve Öğrencilerimizin Görüşleri

7B SINIFINDAN ÖĞRENCİMİZ İMGE AKTUGAN'IN VELİSİ İNCİ AKTUGAN

İstanbul denilince aklınıza ne gelir?

-Turistik amaçlı İstanbul'u ziyarete gelen ve kentin tadını çıkaranlardan bahsetmiyorum. İstanbullu olarak bu metropolde yaşamanın sıkıntılarından bahsediyorum.

-Çirkin yapılaşma mı, deprem gerçeği mi, hava kirliliği mi, trafik sıkışıklığı mı, birbirine yabancı ve çabuk parlayan insanlar mı, tüm bunlara bağlı olarak stresli ve mutsuz yüzler mi?Oysa ki Irmak Okulları, İstanbul'un Anadolu yakasında mutena bir semt olan Caddebostan'da, maviyle yeşilin buluştuğu, deniz ve asırlık ağaçların etkisiyle tertemiz havası olan bahçesinde, mimari açıdan mükemmel ve depreme tam dayanıklı okul binası, güler yüzlü ve donanımlı kadrosu ve engin kütüphanesiyle harika bir okul.

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, yabancı dillere, spora, müziğe ve görsel sanatlara layıkıyle önem veren bir okul. Gerek öğrencilerinin, gerekse velilerinin fikirlerine değer vermesinden, PYP uygulamalarından, IB okulu oluşundan, kolejlere ve üniversitelere girişteki başarısından ve belki de hepsinden önemlisi; gözümüzden bile sakındığımız en değerli varlığımız olan evlatlarımızın her sabah mutlulukla, isteyerek, güle oynaya okullarına gitmelerinden sonuç ortada diyorum.

Irmak Okulları henüz yirmi yaşında. Yirmi yıl boyunca hep ileriye ve daha ileriye gitmekte, gelişen dünyayı yakından takip etmekte, dünya vatandaşı çocuklar, gençler yetiştirmekte, aynı zamanda Türklüğüyle gurur duyan, içinde yaşadığı toplumun değerlerine saygılı, özgüveni yüksek, başarılı ve mutlu çocuklar ve gençler...

Bu vesileyle tüm Irmak Okulları ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ön Kayıt