Irmak Konserleri 2018-2019 Sezonuna Hazır!

Gençlik Kültür Vakfı'nın öncülüğünde, Caddebostan Irmak Okulları Kültür Merkezi'nin ev sahipliğinde, bu yıl ikincisi düzenlenecek Irmak Konserleri, İstanbul'da müzikseverlerin buluştuğu yepyeni bir kültür mekanı haline geldi. Ünlü yazar Cervantes'in "Müziğin olduğu yerde kötülük barınamaz" sözünden

Boğaziçi Caz Korosu ve Boğaziçi Gençlik Korosundan Muhteşem Performans!

Gençlik Kültür Vakfı'nın öncülüğünde, Irmak Okulları Kültür Merkezi'nin ev sahipliğinde, bu yıl ikincisi düzenlenen Irmak Konserleri, Boğaziçi Caz Korosu ve Gençlik Korosu konseri ile açılışını yaptı. Boğaziçi Gençlik Korosu ve ardından sahne alan Boğaziçi Caz Korosu, Şef Masis Aram Gözbek

10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni

Her 10 Kasım'da olduğu gibi, bu yıl da öğrencilerimiz, okul içinde oluşturulan temsili mozoleye çiçekler bırakıp anı defterine duygularını yazarak güne başladılar. Saat dokuzu beş geçe, okul bahçemizde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Atatürk'ü Anma törenimiz,

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutladık

Irmak Okulları Cumhuriyet'imizin 95. yılını coşkulu bir törenle kutladı. 29 Ekim Pazartesi sabahı Irmak Lisesi öğrencilerimizden oluşan bir grup, bayrak ve flamamızla resmi geçit törenine katılmak üzere okuldan ayrıldı.

Kış Müzik Okulu Kayıtlarımız Başladı

2018 - 2019 eğitim ve öğretim yılında Irmak Kış Okulları kapsamında gerçekleştireceğimiz Müzik Okulu kurslarımızın kayıtları başlamıştır. Müzik kurslarımız, 1. Dönem 13 hafta şeklinde planlanmıştır. Kurslarımızda öğrencilerimize piyano, yan flüt, keman, çello, klasik gitar, elektro gitar ve bateri

2018 - 2019 Kış Spor Okulu Kayıtlarımız Başlamıştır

2018 - 2019 eğitim ve öğretim yılında Irmak Kış Okulları kapsamında gerçekleştireceğimiz Spor Okulu kurslarımızın kayıtları başlamıştır. Spor kurslarımız, 1. dönem, 12 Ekim 2018 - 13 Ocak 2019 tarihleri arasında; 2. dönem, 8 Şubat 2019 - 2 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Irmak Okulları'nda Tenis Uygulamaları ve Beden Eğitimi Dersi Çalışmaları

Irmak öğrencileri, beden eğitimi derslerinde tenis sporu öncelikli olmak üzere, ulusal ve uluslararası tüm spor branşlarını da öğreniyorlar.

Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti Yayınları Sergisi

Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti Yayınları kütüphanenizde sergilenmektedir.

Cumhuriyet Tenis Turnuvası Sonuçları

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıl dönümünü kutlamak ve öğrencilerimizin tenis branşıyla ilgili temel bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla "Cumhuriyet Tenis Turnuvası" düzenledik.

Öğrenci Meclis Seçimleri İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde gerçekleştirildi.

Okulumuzdaki demokrasi kültürünün önemli bir parçası olan Öğrenci Birliği seçimleri, okul genelinde 1 - 12. sınıf öğrencilerinin ve tüm Irmak çalışanlarının oy kullanmasıyla 18 Ekim Perşembe günü gerçekleştirildi.

Öğrenci Meclis Seçimleri Parti Sunumları İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde gerçekleştirildi.

Okulumuzdaki demokrasi kültürünün önemli bir parçası olan Öğrenci Birliği seçimleriyle ilgili olarak aday partilerin tanıtım sunumları, 11 Ekim Perşembe günü Irmak Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

2018-2019 Öğretim Yılı Açılış Törenimizi Gerçekleştirdik

Okulumuz, 2018-2019 öğretim yılına, 10 Eylül Pazartesi günü açılış töreniyle merhaba dedi. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise öğrenci ve velilerinin katıldığı tören, anaokulundan lise mezunlarına kadar tüm Irmaklıları buluşturdu.

Geleneksel Mezunlar Buluşmamızı Gerçekleştirdik

Mezunlarımızın birbiriyle ve okulumuzla olan iletişimlerini sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz mezunlar buluşmamızı gerçekleştirdik. Mezunlarımız brunch eşliğinde arkadaşları ve öğretmenleri ile sohbet ederek oldukça keyifli vakit geçirdi.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız