2020 - 2021 eğitim ve öğretim yılı için; anaokulu hazırlık, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıf kontenjanlarımız dolmuştur.

2020 - 2021 eğitim ve öğretim yılı için; anaokulu hazırlık, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıf kontenjanlarımız dolmuştur. 2020 - 2021 öğretim yılı için ilkokul, ortaokul ve lise ara sınıflarına öğrenci alınmayacaktır. Herhangi bir nedenle kontenjan açılması durumunda, kayıtlar kontenjanı

Ahmet Ünver Söyleşisi

5.sınıflar Türkçe dersi okuma kitabımız, "Ege Kıyılarından Eski Zaman Masalları"nın yazarı Sayın Ahmet Ünver'le 7 Ocak Perşembe günü Zoom üzerinden bir söyleşi gerçekleştirdik.

2021 Yeni Yıl Resim Sergisi

Uzaktan eğitim sürecinde olduğumuz bu dönemde, görsel sanatlar derslerimiz kapsamında ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin yeni yıl temasıyla ürettiği sanat çalışmalarını sanal bir sergi ile bir araya getirdik.

RiverRoboticsTeam #8079 FRC İzmir Uluslararası Pre-Season Turnuvası'nda "Rookie All Star" Ödülü Aldı.

Irmak Okulları Lise Robotiks takımı "RiverRoboticsTeam#8079" 21-22 Kasım 2020 tarihlerinde düzenlenen Uluslararası FRC İzmir Pre-Season 2020 Turnuvası'nda "Rookie All Star" ödülünü alarak ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Ortaokul Öğrencilerimizle "Online" Irmak Çadır Kampı Yaptık.

Evlerimizde bulunduğumuz bu süreci verimli ve keyifli bir şekilde değerlendirmek ve öğrencilerimizin kampçılıkla ilgili temel bilgi ve becerilerini geliştirecek bir ortam yaratmak amacıyla "Online Çadır Kampı" düzenledik.

Türkiye Okullar Arası Zekâ Oyunları Şampiyonası

Türkiye Zekâ Vakfı, Millî Eğitim Bakanlığının izni ve TÜBİTAK'ın destekleri ile her yıl "Okullar Arası Zekâ Oyunları Şampiyonası" düzenlemektedir. Şampiyonanın amacı öğrencilerin düşünme, karar verme ve problem çözme becerilerini geliştirmek, onlara yardımlaşma ve takım çalışması alışkanlıkları

Öğrencimiz Beliz Su Ünsal, "First Gulf Musician Idol Competition" müzik yarışmasında ikicilik ödülü kazandı.

Okulumuz 7B sınıfı öğrencisi Beliz Su Ünsal, "First Gulf Musician Idol Competition" müzik yarışmasındaki başarılı vokal performansıyla ikicilik ödülü kazanmıştır. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerimizden Güneş Er Binicilik'te Başarı Elde Etti.

6. sınıf öğrencilerimizden Güneş Er, 21 ve 22 Kasım tarihlerinde Tulya Kurtulan Atlı Spor Kulübü?nde gerçekleştirilen The Pony Club Festivali "50 cm Engel Atlama" kategorisinde, ikinci olma başarısı gösterdi. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencimiz Sinan Uslu'dan Yelken Branşında İkincilik ve Üçüncülük Başarısı

5. sınıf öğrencilerimizden Sinan Uslu, 13-16 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen Atatürk Kupası Yelken Yarışları'nda "Optimist" Sınıfı Junior Kategorisi'nde ikinci; Açık İl Birinciliği Yelken Yarışları'nda "Optimist" Sınıfı Junior Kategorisi'nde de üçüncü

"Cumhuriyet" Konulu Panelimiz

29 Ekim etkinlikleri kapsamında 28 Ekim Çarşamba günü 8. sınıflardan oluşan 7 kişilik öğrenci grubumuzla Cumhuriyet konulu panelimizi düzenledik. Sosyal Bilgiler Öğretmenimiz Işıl Özhekim'in liderliğinde yürütülen ve okul bahçemizde gerçekleşen paneli,

2020 - 2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Törenimizi Gerçekleştirdik

Okulumuz, 2020 - 2021 eğitim ve öğretim yılına, 21 Eylül Pazartesi günü gerçekleşen online açılış töreniyle "merhaba" dedi.

Irmak Okulları Tüm Paydaşlarını 29 Ekim Resim Sergisi'ne Davet Ediyor.

Öğrencilerimizle birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı yansıtan coşkulu ve heyecanlı resimler hazırladık. Hazırlanan çalışmaları online platformumuzda sergileyerek sizlerle paylaşmak istedik.

XVI. URFODU Bilim Temelleri Matematik Yarışması'nda Üç Altın Madalya

Öğrencilerin bilimsel araştırma faaliyetlerine ilgi ve yeteneğini ortaya çıkarmak ve geliştirmek amacıyla organize edilen Uluslararası XVI. URFODU Bilim Temelleri Matematik Final Yarışması'nın sonuçları açıklandı.

Young Artist Challenge Fotoğraf Yarışması

Öğrencilerimizin sanat tarihine olan ilgilerinin artırılması ve yaratıcı düşünme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen "Young Artist Challenge" yarışmamız sonuçlandı. Yarışmaya katılanlar, çeşitli materyalleri kullanarak sanat tarihine damga vuran eserleri özgün bakış açılarıyla yeniden

"Purple Comet! Math Meet" Yarışmasında Birincilik Ve Üçüncülük Başarısı

"PURPLE COMET! MATH MEET" 2003 yılından beri online olarak gerçekleşen, üst düzey matematik bilgisi ve problem çözme yeteneği gerektiren uluslararası alanda düzenlenen bir yarışmadır. 8. sınıf öğrencilerimizden oluşan ortaokul gruplarımız, 22 Nisan tarihinde bu yarışmaya online olarak Zoom

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız
Yandex.Metrica