Öğrencimiz Derin Sarp Aral'ın Su Topu Başarısı

Öğrencimiz Derin Sarp Aral'ın oyuncusu olduğu su topu takımı, Hırvatistan - Tomo da gerçekleştirilen Avrupa Turnuvası'nda 34 takımın yer aldığı grupta 6. oldu. Ayrıca Bursa'da Türkiye Su Topu Federasyonunun düzenlediği Analig Turnuvası'nın 2. etabını kazanarak şampiyon oldu.

Ortaokul ve Lise Atletizm Takımı Başarısı

Kadıköy ilçesi genelinde gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik Oyunları Yarışması'nda, Irmak Atletizm Takımı, Küçük Erkekler kategorisinde ikinci, Küçük Kızlar kategorisinde de üçüncü oldu. Bireysel yarışmalarda ise Yıldız Kızlar kategorisinde Duru Koyuncu birinci, Genç Erkekler kategorisinde

Öğrencimiz Batı Ege Yıldırım'ın Karting Başarısı

Öğrencimiz Batı Ege Yıldırım, 2019 Tosfed Türkiye Karting Şampiyonası 3. Ayak Yarışması'nda ikinci oldu. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencimiz Alp Açıker'in Yüzme Başarısı

Ortaokul öğrencimiz Alp Açıker, Okullar Arası İstanbul Küçükler Yüzme Yarışması'nda, 50 Metre Sırt kategorisinde, 138 sporcu arasından İstanbul ikincisi oldu. Öğrencimizi başarısından dolayı kutluyoruz.

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu Konseri Gerçekleşti

Okulumuz Kültür Merkezi, Okul Aile Birliğimizin katkılarıyla, koro şefi Sercan Gazeroğlu şefliğinde, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosunu ağırladı.

Kitap Arıları Polenleri Topladı, Kovanlara Dağıtıyor

Kardeş kütüphanelerimiz için arı gibi çalışan "Kitap Arısı" gönüllülerimize, "Kitap Arısı" projesine "Can Suyu" verenlere ve ilk durağımıza doğru polenlerin yola çıkmasını sağlayanlara teşekkür ederiz.

Öğrencimiz Alp Açıker'in Yüzme Başarısı

Ortaokul öğrencimiz Alp Açıker, Okullar Arası İstanbul Küçükler Yüzme Yarışması'nda, 100 Metre Sırt kategorisinde, 88 sporcu arasından İstanbul üçüncüsü oldu. Öğrencimizi başarısından dolayı kutluyoruz.

Irmak Şenliğimiz Gerçekleşti

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Irmak Şenliği, 12 Mayıs Pazar günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşti. Şenlik programı Irmak ailesinin keyifli vakit geçireceği sanatsal, sportif ve eğlenceli aktivitelerden oluştu. Saat 10.00'da Brunch ile başlayan Irmak Şenliğinde tüm Irmak Ailesi

Modern Diller 6. Sınıflar Veliye Sunum Günü

6. sınıf öğrencilerimiz, öğrendikleri ikinci yabancı dilde kendi seçtikleri bir konuda hazırladıkları sunumlarını ailelerine ve arkadaşlarına sergilediler. Öğrencilerimiz topluluk önünde yabancı bir dille kendilerini rahatça ifade etme fırsatı yakaladıkları gibi oldukça da eğlendiler.

Öğrencimiz Deniz Çoban'nın Basketbol Başarısı

Öğrencimiz Deniz Çoban'ın oyuncusu olduğu takım, "U10 Basketbol Ligi" Anadolu Yakası grubunda birinci olarak İstanbul Şampiyonası'nda ilk altı takım arasına girme başarısı göstermiştir. Öğrencimize final müsabakalarında başarılar dileriz.

11. Irmak Spor Şenliği

Her yıl, geleneksel olarak düzenlediğimiz Irmak Spor Şenliği'mizi, bu yıl 27 - 31 Mayıs günleri arasında yapacağız. Çeşitli branşlarda Irmak Okullarını temsil eden sporcu öğrencilerimizin farklı okul öğrencileriyle kaynaşmalarını sağlamak ve sporun evrensel boyutlardaki sevgi, dostluk,

Modern Diller 5. Sınıf Quiz Show

Modern Diller Bölümü tarafından gelenekselleşen Quiz-Show Etkinliği 9 Mayıs Perşembe günü 5. sınıf öğrencilerimiz ile gerçekleştirildi. İspanyolca, Almanca ve Fransızca dillerinde gelen soruları yanıtlayan öğrencilerimiz, ikinci yabancı dil becerilerini ve kültürel birikimlerini sergileme

Oryantiring Başarıları

8.05.2019 tarihinde, Selamiçeşme Parkı'ında gerçekleştirilen İstanbul Bahar Kupası Oryantiring Yarışması'ndan, 11 madalya ile döndük. Sporcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamı diliyoruz.

Yazar Behzat Taş 7. Sınıf Öğrencilerimizle Söyleşti

7. sınıfların sosyal bilgiler dersi okuma kitaplarından biri olan "Kültürümüzün Yapı Taşları" kitabının yazarı Behzat Taş, 8 Mayıs Çarşamba günü öğrencilerimizle bir araya gelerek keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Aynı zamanda bir çizer olan ve Oğuz Aral'ın öğrencisi olduğunu söyleyen Behzat Taş,

Ressam Melik İskender İle Atölye Etkinliği

8 Mayıs Çarşamba günü 6. Sınıf öğrencilerimizle bir araya gelen ressam Melik İskender, kolaj tekniğinin tarihinden ve inceliklerinden bahsederek uygulama gerçekleştirildi. II. Sanat Günleri kapsamında yapılan atölye etkinliği öğrencilerimizin farklı sanatsal bakış açıları edinmelerine katkı sağladı.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız