Ortaokul 5.Sınıf Okul Tanıtım Günü ve Öğrenci Kabul Sınavı

Ortaokul 5.sınıf okul tanıtım günü ve öğrenci kabul sınavımız 10 Şubat Pazar günü saat 10.00'da gerçekleşecek.

Irmak Konserleri 2018-2019 Sezonuna Hazır!

Gençlik Kültür Vakfı'nın öncülüğünde, Caddebostan Irmak Okulları Kültür Merkezi'nin ev sahipliğinde, bu yıl ikincisi düzenlenecek Irmak Konserleri, İstanbul'da müzikseverlerin buluştuğu yepyeni bir kültür mekanı haline geldi. Ünlü yazar Cervantes'in "Müziğin olduğu yerde kötülük barınamaz" sözünden

Yaz Spor Okulu Kayıtlarımız Başlamıştır

5-12 yaş öğrencilerimize yönelik olarak 17 Haziran - 12 Temmuz tarihleri arasında "Yaz Spor Okulu" gerçekleştireceğiz. Yaz spor okulumuza, bu yaş grubuna uygun okul dışı öğrenciler de başvurabilir. Son başvuru tarihimiz 31 Mayıs 2019'dur. Tüm öğrencilerimizi yaz okulumuza bekliyoruz.

"Ah Şu Gençler" Tiyatro Oyunumuz Sergilendi

17 Ocak Perşembe günü ortaokul tiyatro kulübü öğrencilerimiz, Turgut ÖZAKMAN'ın "Ah Şu Gençler" isimli tiyatro oyununu sergiledi. Eğlenirken düşündüren, gençlik sorunlarını irdeleyen ve bunu müzikal bir dille sahneye taşıyan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

1.Dönem Kapanış Törenimizi Gerçekleştirdik

2018-2019 eğitim öğretim yılı 1.dönem kapanış törenimizi gerçekleştirdik. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.

Hisar Dostluk Turnuvası Dereceleri

15 - 17 Ocak tarihleri arasında Hisar Okulları tarafından düzenlenen dostluk turnuvasına katıldık. Bu turnuvada Küçük Erkek Basketbol, Küçük Kız Voleybol ve Yıldız Voleybol Takımlarımız ikincilik elde etti. Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Aktif Resim Yarışmasındaki Başarılarımız

Ortaokul ve lise öğrencilerimizle birlikte 16 Ocak 2019 tarihinde Aktif Resim Yarışması'nda yer aldık. Öğrencilerimiz, sınırlı bir süre içinde, yaratıcı fikirlerini yansıttıkları özgün resimsel kompozisyonlar gerçekleştirdiler. Kendi kategorilerinde 7 A sınıfı öğrencimiz Begüm Aslıbay

Ortaokul Kayak Kampı

Öğrencilerimizin kayak sporuyla ilgili temel bilgi ve becerilerini geliştirecek bir ortam yaratmak ve bu spora yeteneği olan öğrencilerimizi keşfetmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz Uludağ kayak kampımız, keyifli bir şekilde tamamlandı.

Matematik Yarışması (1 Kelime, 1 İşlem)

10 Ocak Perşembe günü 5 ve 6.sınıflar arasında "1 Kelime 1 İşlem" isimli Matematik yarışması gerçekleşti. Matematik ve dil esasına dayalı yarışmada öğrenciler, harfleri, rakamları ve dört işlemi kullanarak sorunun cevabına en seri ve doğru şekilde ulaşmaya çalıştılar.

Yeni yıl coşkusunu tüm hafta gerçekleşen mini konserlerle kutladık

Ortaokul öğrencilerimiz yeni yıl coşkusunu, tüm hafta gerçekleşen mini konserlerde çaldıkları ve söyledikleri şarkılarla paylaştılar.

Öğrencimiz Ada Melis Çopuroğlu'nun Snowboard Başarısı

Öğrencimiz Ada Melis Çopuroğlu, Ankara'da yapılan kayak ve snowboard yarışmalarında "Küçükler Snowboard" kategorisinde il şampiyonu oldu. Öğrencimizi kutluyor, 9 - 11 Ocak 2019 tarihleri arasında Kars'ta düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası'nda kendisine başarılar diliyoruz.

Tomurcuk Vakfı İle Elele

Sosyal Sorumluluk Projelerimizden biri olan Tomurcuk Vakfı ile ortaklaşa yapmış olduğumuz resim çalışmalarımızdan oluşan "Pozitif Alan" adlı sergiyi Fuaye alanımızda 11 Ocak tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz. Projede emeği geçen tüm tomurcukları ve Irmak CIP ekibini tebrik ederiz.

Lions Kulübünun Resim Yarışması Sonuçları

Lions kulübünün düzenlediği yarışmanın ödül töreninde öğrencilerimizin çalışması ilgi ile izlendi.

Ortaokul Futsal Cup

Öğrencilerimizin sosyal-duygusal ve psikomotor becerilerinin gelişimine destek olmak amacıyla düzenlediğimiz Ortaokul "Futsal Cup" turnuvamız tamamlandı. 7 ve 8. sınıf ligimizin şampiyonu Dardanel Spor takımı olurken, 5 ve 6. sınıf ligimizin şampiyonu Çılgıns takımı oldu.

Öğrencimiz Batı Ege Yıldırım'ın Karting Başarısı

Öğrencimiz Batı Ege Yıldırım, 2018 Tosfed Türkiye Karting Şampiyonası'nda sezonunu üçüncü olarak tamamladı. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız