2020 - 2021 eğitim ve öğretim yılı için; anaokulu hazırlık, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıf kontenjanlarımız dolmuştur.

2020 - 2021 eğitim ve öğretim yılı için; anaokulu hazırlık, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıf kontenjanlarımız dolmuştur. 2020 - 2021 öğretim yılı için ilkokul, ortaokul ve lise ara sınıflarına öğrenci alınmayacaktır. Herhangi bir nedenle kontenjan açılması durumunda, kayıtlar kontenjanı

1.Dönem Ortaokul-Lise Kapanış Törenimizi Gerçekleştirdik

2019-2020 eğitim öğretim yılı ortaokul-lise 1.dönem kapanış törenimizi gerçekleştirdik. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.

Hisar Okulları Dostluk Turnuvası'nda, Genç Erkek Futsal takımımız şampiyon oldu

İstanbul genelinde yapılan Hisar Okulları Dostluk Turnuvası'nda, Genç Erkek Futsal takımımız şampiyon oldu. Sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi, Öğrencimiz Derin Atakan ile 2024 Paris Olimpiyatları'na hazırlanıyor

Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi, 2024 Olimpiyatları Stratejik Planı kapsamında, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ve Dünya Yelken Federasyonu (World Sailing) kriterleri doğrultusunda yelkenciliğin değişen ve modernleşen yapısına uyum sağlamak ve ülkemizi 2024 Olimpiyatları'nda temsil

Hisar Okulları Dostluk Turnuvası'nda, Küçük Erkek Futsal takımımız ikinci oldu

İstanbul genelinde yapılan Hisar Okulları Dostluk Turnuvası'nda, Küçük Erkek Futsal takımımız ikinci oldu. Sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Hisar Okulları Dostluk Turnuvası'nda, Yıldız Kız Voleybol takımımız şampiyon oldu

İstanbul genelinde yapılan Hisar Okulları Dostluk Turnuvası'nda, Yıldız Kız Voleybol takımımız şampiyon oldu. Sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Hisar Okulları Dostluk Turnuvası'nda, Küçük Erkek Basketbol takımımız ikinci oldu

İstanbul genelinde yapılan Hisar Okulları Dostluk Turnuvası'nda, Küçük Erkek Basketbol takımımız ikinci oldu. Sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Küçük Erkek Basketbol takımımız, Kadıköy İlçe Birinciliği müsabakalarında, oynadıkları tüm maçları kazanarak şampiyon oldu

Küçük Erkek Basketbol takımımız, Kadıköy İlçe Birinciliği müsabakalarında, oynadıkları tüm maçları kazanarak şampiyon oldu. Bu şampiyonlukla İstanbul Şampiyonası?na katılmaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Aktif Resim Yarışmasındaki Başarılarımız

Ortaokul ve lise öğrencilerimizle birlikte 15 Ocak 2020 tarihinde Aktif Resim Yarışması'nda yer aldık. Öğrencilerimiz, belirlenen süre içinde, yaratıcı ve özgün resimsel kompozisyonlar gerçekleştirdiler. 7B sınıfı öğrencimiz Bora Aral Aykaç mansiyon ödülü almaya hak kazandı.

Ortaokul Uludağ kayak kampımız tamamlandı

Öğrencilerimizin kayak sporuyla ilgili temel bilgi ve becerilerini geliştirecek bir ortam yaratmak ve bu spora yeteneği olan öğrencilerimizi keşfetmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz Uludağ kayak kampımız, keyifli bir şekilde tamamlandı. Katılımcı öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Ahmet Ümit İle Söyleşimizi Gerçekleştirdik

Yazdığı her eseri ilgiyle ve heyecanla okunan, yazacağı her eseri merakla beklenen, Türk edebiyatının en popüler polisiye öykü ve roman yazarı Ahmet Ümit'i, 8 Ocak Çarşamba günü okulumuzda ağırladık. Öğrencilerimizle Irmak Kültür Merkezi'nde, yaratıcılık süreci ve kurgu üzerine çok keyifli bir

Küçük Erkek ve Kız Tenis Takımlarımız, İstanbul Şampiyonası'nda İlk 16 Takım Arasında Yer Alarak Turnuvayı Tamamladı

Okul Sporları Federasyonu tarafından 14 - 16 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Küçükler İstanbul İl Şampiyonası'nda, Küçük Erkek ve Küçük Kız Tenis takımlarımız ilk 16 takım arasına girme başarısı elde ederek turnuvayı tamamladı. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız
Yandex.Metrica