Öğrencilerimiz Derin Sarp Aral, Doğu Alp Aral ve Umut Varinli'nin Sutopu Başarısı

Öğrencilerimizden Derin Sarp Aral'ın da oyuncusu olduğu sutopu takımı, 2018 - 2019 U13 Sutopu Şampiyonası'nda oynadığı maçların tümünü kazanarak Türkiye şampiyonu oldu ve Sırbistan'da yapılan Nena Nenad Uluslararası Sutopu Turnuvası'nda da bronz madalya kazandı.

5. Sınıf Velileri "Çocuğum Ortaokul Öğrencisi Oluyor" Sunumu

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümümüz tarafından Ortaokul 5. sınıf velilerimize yönelik, "Çocuğum Ortaokul Öğrencisi Oluyor" konulu veli seminerimiz gerçekleştirilmiştir. Okula adaptasyon süreci ile ilgili bilgilendirme yaptığımız ve öneriler paylaştığımız seminerimizin velilere faydalı olmasını

Ortaokul Oryantasyon Süreci Etkinlikleri

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünün 5. 6. ve 7. Sınıflarla gerçekleştirdiği açık hava oryantasyon etkinlikleri sınıf ve branş öğretmenleri eşliğinde gerçekleşti.

2019-2020 Öğretim Yılı Açılış Törenimizi Gerçekleştirdik

Okulumuz, 2019-2020 öğretim yılına, 4 Eylül Çarşamba günü açılış töreniyle merhaba dedi. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise öğrenci ve velilerinin katıldığı tören, anaokulundan lise mezunlarına kadar tüm Irmaklıları buluşturdu. Tören, ortaokul öğrencilerimizin müzik performansının ardından,

Ortaokul-Lise Veli Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik

2019-2020 eğitim öğretim yılı açılışına hazır olan okulumuz, ortaokul ve lise veli tanışma toplantısını tamamladı. Velilerimizin yoğun katılımıyla tamamladığımız tanışma toplantımızda velilerimiz öncelikle Kültür Merkezimizde Okullar Müdürümüz Metin Yoleri'nin kurumumuza ait genel

"Çocuk ve Gençleri Anlamak" Konulu Seminerimizi Gerçekleştirdik

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümümüz tarafından 3 Eylül 2019 Salı günü düzenlenen "Çocuk ve Gençleri Anlamak" konulu seminerde, ortaokul ve lise öğretmenlerimiz Klinik Psikolog Yrd. Doç. Dr. Neslihan Zabcı ile birliktelerdi.

2019-2020 Akademik Yıl Açılışımız Gerçekleşti

2019-2020 akademik yıl açılışımız, 21 Ağustos Çarşamba günü, akademik, idari ve destek kadroların katılımıyla gerçekleşti. Her yıl Ağustos ayında başlayarak okulun açılışına kadar olan dönemde gerçekleştirdiğimiz Hizmet içi eğitim programımız da başladı.

Kış Okulu Kayıtlarımız Başladı

2019 ? 2020 eğitim ve öğretim yılı, Irmak Kış Okulları kayıtlarımız başladı.

Öğrencimiz Derin Atakan Milli Takımda

Öğrencimiz Derin Atakan, 21 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Sardina'da yapılacak olan "Formula Kite European Championship 2019" yarışlarında ülkemizi temsil edecektir. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencimiz Ömer Bayındır'ın Tenis Başarısı

Öğrencimiz Ömer Bayındır, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 26 - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında, Taç Spor Kulübü'nde düzenlenen 10 Yaş Yaz Kupası Tenis turnuvasında tekler kategorisinde ikinci, çiftler kategorisinde birinci olmuştur. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Oryantasyon Etkinlikleri

8. Sınıf öğrencilerimiz kurs dönemine başlarken psikolojik danışmanları ve ders öğretmenleri eşliğinde açık hava etkinlikleri ile okula merhaba dediler.

Yaz Spor Okulu'muzda Öğrencilerimiz Eğlenirken Öğreniyor

Öğrencilerimizin arkadaşlık ilişkilerini ve sosyal-duygusal becerilerini spor yaparak geliştirdiği Yaz Spor Okulu'muz, tüm heyecanıyla devam ediyor. Yaşamlarına yeni spor branşları kazandıran öğrencilerimiz, bu deneyimlerini gerçekleştirirken aynı zamanda eğleniyorlar.

Ortaokul-Lise Kapanış Törenimizi Gerçekleştirdik

2018-2019 eğitim öğretim yılı Ortaokul-Lise 2.dönem kapanış törenimizi gerçekleştirdik. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.

Öğrencimiz Ömer Bayındır'ın Tenis Başarısı

Öğrencimiz Ömer Bayındır, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 24 - 29 Haziran 2019 tarihleri arasında, Pamukspor Tenis Kulübün'de düzenlenen 10 Yaş Yaz Kupası Tenis turnuvasında şampiyon olmuştur. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerimiz İpek Erkin ve Damla Erkin'in Binicilik Başarısı

Bursa'da düzenlenen "Pony Equifun Türkiye Kupası" Pes 5 ve Pes 6 dalında öğrencilerimizden İpek Erkin ikinci, Damla Erkin de beşinci oldular. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenciisleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız