5. Sınıf Spelling Bee

11 Aralık Pazartesi günü, beşinci sınıf öğrencilerimiz, okulumuzun geleneksel İngilizce Spelling Bee yarışmasına katıldılar. Zorlayıcı kelimeleri heceleyerek başarıya ulaştılar. Tüm öğrencilerimizin sergiledikleri azmi takdir ediyor, başarılarından dolayi tebrik ediyoruz.

Dünya İyilik Günleri

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünün düzenlediği "Dünya İyilik Günleri" kapsamında 5. 6. 7. ve 8. Sınıflar içerisinde düzenlenen poster yarışmasının birincileri belli oldu. Kazanan öğrenciler barış ve iyilik temalı kurabiyelerini ve stickerlarını arkadaşlarına dağıttılar.

Öğrencimiz Nehir Aksakal'ın Tenis Başarısı

Öğrencimiz Nehir AKSAKAL, Türkiye Tenis Federasyonunun, Taç Spor kulübünde düzenlediği 12 yaş Kızlar Turnuvası'nda birinci olmuştur.

Azmi Derin BİRSUN'un Satranç Başarısı

5. sınıf öğrencimiz Azmi Derin BİRSUN, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen İstanbul Küçükler Satranç Turnuvası Ataşehir grubunda 11 yaş kategorisinde birinci olarak büyük bir başarı elde etmiştir. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni

Her 10 Kasım'da olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimiz, okul içinde oluşturulan temsili mozoleye çiçekler bırakıp anı defterine hislerini yazarak güne başladılar. Saat dokuzu beş geçe, okul bahçemizde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Atatürk'ü Anma törenimiz, Irmak Kültür Merkezi'nde

Ortaokul Futsal Cup Ligi

Öğrencilerimizin spora ilişkin becerilerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla 04 -15 Aralık 2017 tarihleri arasında Futsal Ligi gerçekleştirilecektir.

Ortaokul Kayak Kampı

Öğrencilerimizin kayak sporuyla ilgili temel bilgi ve becerilerini geliştirecek bir ortam yaratmak, bu spora yeteneği olan öğrencilerimizi keşfetmek ve ailelerinden uzakta geçirecekleri bir etkinlik aracığıyla öz güvenlerinin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 12 -14 Ocak 2018 tarihlerinde

2. Ülkemaket Yarışması

Irmak Okulları Modern Diller Bölümü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ÜLKEMAKET yarışması başvuruları başladı. Öğrencilerin; 2. yabancı dilde ( Almanca , İspanyolca , Fransızca) kendilerini ifade edebilmeleri ve yaratıcılıklarını kullanmaları amacıyla bu yıl ikincisini düzenlediğimiz...

Aralık Ayı Yemek Menüsü

Aralık Ayı Yemek Menüsüne belirtilen linkten ulaşabilirsiniz.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr