2021 - 2022 eğitim ve öğretim yılı için, anaokulu hazırlık sınıflarımıza ve 1. sınıflarımıza kura ile öğrenci alınacaktır.

2021 - 2022 eğitim ve öğretim yılı için, anaokulu hazırlık sınıflarımıza ve 1. sınıflarımıza kura ile öğrenci alınacaktır. Başvuru ile ilgili detaylı açıklama, web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapılacaktır.

2020 - 2021 eğitim ve öğretim yılı için; anaokulu hazırlık, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıf kontenjanlarımız dolmuştur.

2020 - 2021 eğitim ve öğretim yılı için; anaokulu hazırlık, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıf kontenjanlarımız dolmuştur. 2020 - 2021 öğretim yılı için ilkokul, ortaokul ve lise ara sınıflarına öğrenci alınmayacaktır. Herhangi bir nedenle kontenjan açılması durumunda, kayıtlar kontenjanı

Öğrencimiz Nil Gönen'den Yelken Branşında Üçüncülük

4. sınıf öğrencilerimizden Nil Gönen, 13-16 Kasım tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilen Açık İl Birinciliği Yelken Yarışları'nda "Optimist" Sınıfı Küçükler Kategorisi'nde üçüncü olma başarısı gösterdi. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Modern Diller 3. Sınıf PYP Etkinliği

3. sınıf öğrencilerimizle Modern Diller dersi kapsamında PYP sorgulama ünitesi "Hak ve sorumluluklarımız yaşamımızı etkiler." ana fikrinden yola çıkarak 4 Kasım Çarşamba günü zoom platformunda Halıcıoğlu İşitme Engelliler Okulu'nda okuyan öğrencilerle bir araya geldik.

Irmak Okulları Tüm Paydaşlarını 29 Ekim Resim Sergisi'ne Davet Ediyor.

Öğrencilerimizle birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı yansıtan coşkulu ve heyecanlı resimler hazırladık. Hazırlanan çalışmaları online platformumuzda sergileyerek sizlerle paylaşmak istedik.

Aktivistler ve İzleri

Üçüncü sınıflarda "Kim Olduğumuz" PYP teması kapsamında Çocuk Hakları Sözleşmesi üzerinde durduk. Sözleşmede yer alan maddeleri tartıştık. Uluslararası bakış açısını ele almak için haklar için mücadele eden aktivistlere değindik.

İlkokul Öğrenci - Öğretmen Bireysel Tanışma Toplantılarımızı Gerçekleştirdik.

İlkokul öğrencilerinin öğretmenleriyle bireysel olarak tanıştıkları tanışma toplantılarımızı, planlamalarımıza uygun olarak 31 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin sınıf öğretmenleriyle tanışıp kaynaşmalarını amaçlayan bu toplantılar,

İlkokul Sınıf Öğretmenleri Kura Çekimimizi Tamamladık.

Her sene gerçekleştirdiğimiz İlkokul sınıf öğretmenleri kura çekimini tamamladık. Online olarak gerçekleşen kura çekiminde Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Didem Basmacı görev aldı. Kura çekimi sonrası İlkokul sınıflarımızın öğretmenleri belirlenmiş oldu.

İlkokul öğrencilerimizden Sinan Uslu, "Yelken" branşı "Optimist Junior" kategorisinde Milli Takım'a seçilmiştir.

İlkokul öğrencilerimizden Sinan Uslu, "Yelken" branşı "Optimist Junior" kategorisinde Milli Takım'a seçilmiştir. Kendisini tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

Irmak Okulları Tüm Paydaşlarını Sanal Resim Sergisi'ne Davet Ediyor.

Öğrencilerimizin estetik bakış açılarını geliştirmek ve sanatsal farkındalıklarını arttırmak amacıyla, Görsel Sanatlar Bölümü olarak çalışmalarımızı uzaktan eğitim döneminde de sürdürüyoruz.

4. Sınıflar Süleyman Bulut Söyleşisi

"101 Deyim 101 Öykü" ve "101 Atasözü 101 Öykü" kitaplarının yazarı Süleyman Bulut, 4. sınıf öğrencilerimizle deyim ve atasözleri üzerine bir söyleşi için bir araya geldi. Söyleşiye kitapların oluşum sürecini anlatarak başlayan Bulut, deyim ve atasözünün farkından bahsettikten sonra,

4. Sınıflar 2019 Poetry Slam Etkinliği

Bugün, 4. sınıflarımız 2020 Poetry Slam etkinliğini gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz son haftalar boyunca derslerinde farklı şiir türlerini çalıştılar ve aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşmak istedikleri şiirleri seçtiler. 3. Sınıflarımızın izleyici olarak katılım gösterdiği etkinliğimiz oldukça başarı

Eko-Tim Mavi Kapak Kampanyası

Eko -Tim öğrencilerimizin okulumuzda atıkların geri dönüşümüne ve engelsiz yaşama dikkat çekmek amacıyla başlattığı ve yürüttüğü mavi kapak kampanyasıyla biriktirdiğimiz 82 kg kapağı Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğine (TOFD) teslim ettik.

3 ve 4. Sınıf Öğrencilerimizle "Zaman Yönetimi" Konulu Sınıf Çalışması Yapıldı.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümümüz 3 ve 4. sınıf öğrencilerimizle; "Zaman Yönetimi" konulu sınıf çalışması gerçekleştirmiştir. Bu çalışmada zaman kavramından bahsedilerek zamanı yönetmek konusunda öğrencilerin farkındalık kazanmaları hedeflenmiştir. Öğrencilerimize hem sordukları sorular

Minik Erkek Basketbol Takımımız Marmara Kolejinde Düzenlenen Turnuvaya Katıldı.

Minik Erkek Basketbol takımımız 7 ve 8 Mart tarihlerinde Marmara Kolejinde düzenlenen turnuvaya katıldı. Turnuvada üç maç yapan miniklerimizin başarılı performanslarından dolayı tebrik ediyoruz.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız
Yandex.Metrica