Irmak Anaokulu Hazırlık Sınıfı Kura Çekilişimiz Sonuçlandı

Kura Çekilişi sonrasında Anaokulu Hazırlık Sınıfımıza kayıt hakkı kazanan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılar dileriz. IRMAK AİLEMİZE HOŞ GELDİNİZ!

2021 - 2022 eğitim ve öğretim yılı için, anaokulu hazırlık sınıflarımıza ve 1. sınıflarımıza kura ile öğrenci alınacaktır.

2021 - 2022 eğitim ve öğretim yılı için, anaokulu hazırlık sınıflarımıza ve 1. sınıflarımıza kura ile öğrenci alınacaktır. Başvuru ile ilgili detaylı açıklama, web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapılacaktır.

Anaokulu Öğrencilerimiz "Cooperative Learning" Etkinliğinde Spor Branşlarıyla Tanıştılar.

Beden Eğitimi Bölümü öğretmenlerimizin anaokulu öğrencilerimiz için planladığı etkinlikte; yüzme, modern dans, kayak, kiteboard, basketbol, binicilik, tenis, yelken, oryantiring ve go karts spor branşları tanıtıldı.

Çocuk Bakımının Püf Noktaları Eğitimi

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü tarafından, çocuklarımızın birincil bakım verenleriyle ilişkisinde sosyal ve duygusal ihtiyaçlara dikkat çekmek ve bu anlamda farkındalık yaratmak amacıyla, 1 Aralık 2020 - 12 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenlenen 7 haftalık

Irmak Anaokulu Olarak Yeni Yılı "Happy Sports Day" Etkinliği ile Karşıladık.

Öğrencilerimizin motor becerilerini geliştirecek bir ortam yaratmak ve yılbaşına doğru eğlenceli bir zaman geçirmek amacıyla "Happy Sports Day" etkinliği düzenledik. Etkinliğimizde spor, müzik ve dansın yanı sıra, eğlenceli yarışmalar da yaptık. Etkinliğimize katılan tüm öğrencilerimize

Irmak Anaokulu Okula Uyum Programı

Irmak Anaokulu öğrencilerimiz, bugün okulumuza gelerek öğretmenleriyle bireysel görüşmeler yaptılar. Okulumuzun bahçesinde gerçekleşen etkinlikte öğrencilerimiz eğlenceli aktiviteler yaparak keyifli vakitler geçirdiler.

Irmak Okulları Tüm Paydaşlarını Sanal Resim Sergisi'ne Davet Ediyor.

Öğrencilerimizin estetik bakış açılarını geliştirmek ve sanatsal farkındalıklarını arttırmak amacıyla, Görsel Sanatlar Bölümü olarak çalışmalarımızı uzaktan eğitim döneminde de sürdürüyoruz.

Matematik Haftası

Bu hafta Coral sınıfı öğrencilerimiz Türkçe ve İngilizce dersinde eğlenceli matematik aktiviteleri yaptılar. Simetri ve üç boyutlu geometrik şekiller oluşturup, oyun hamurundan yaptıkları kurabiyelerini kişi sayısına göre paylaştırdılar.

Gezegeni Paylaşma

Anaokulu Dolphin sınıfımız metal tellerin elektriği nasıl ilettiğini araştırdı. Öğrencilerimiz bir elektrik bağlantısı kurmak için kabloları nasıl bağlayacaklarını, bağlantıları nasıl keseceklerini ve bağlantılar çalışmadığında sorunu nasıl çözeceklerini öğrendiler. Bu interaktif öğrenme deneyimi

Matematik Haftası

"Pi Sayısı" haftası kapsamında biz de sınıfımızda çeşitli matematik çalışmaları gerçekleştirdik. İstasyon çalışmalarımızda yarım-bütün-çeyrek kavramını pekiştirdik. Rakamları bir araya getirip büyük sayılar oluşturduk. Oyun hamuru ve kürdanlarla üç boyutlu şekiller tasarladık.

Gezegeni Paylaşmak, Bitkiler

Gezegeni Paylaşmak disiplinler arası teması altında Denizyıldızları sınıfı, "Yakın çevremizdeki canlılara karşı bir sorumluluğumuz var." Ana fikrinden yola çıkarak çeşitli tohumları inceleyip tohum ekme çalışmaları yaptılar. Bu çalışmada öğrencilerimizin farklı tohumları keşfetmeleri, tanımaları

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 12
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız
Yandex.Metrica