Irmak Lisesi 13.Dönem Mezuniyet Törenimiz Gerçekleşti

2 Haziran Cuma günü, Irmak ekolüyle yetişerek hayata değer katacak 27 genci mezun etmenin gururunu yaşadık. Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenimiz; veliler, mezun öğrenciler ve konuklarımızın öğrencilerimizin heyecanına ortak olmasıyla gerçekleşti.

Fransızca'da Büyük Başarı

Okulumuz 10-B sınıfından Elif Saba Mandıracı katıldığı Fransızca Kısa Film Yarışmasında 30 kısa filmi geride bırakarak Türkiye 1.si olmuştur.

XIII. Urfodu Bilim Temelleri Biyoloji Yarışması'nda Altın Madalya

Öğrencilerin bilim araştırma faaliyetlerine olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkarmak ve artırmak amacıyla organize edilen Uluslararası XIII. URFODU Bilim Temelleri Biyoloji Final Yarışma sonuçları açıklandı. Yarışma sonuçlarına göre, öğrencimiz Zeynep Özoğuz katılımcı ülkelerin öğrencileri...

Irmak Münazara Ligi Final Karşılaşması

Bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Irmak Münazara Ligi'nin final karşılaşması, 5 Haziran Pazartesi günü Irmak Kültür Merkezi'nde yapıldı. Önceki haftalarda yapılan sınıflar arası ön eleme karşılaşmalarında en yüksek puanları alan öğrencilerin oluşturduğu ortaokul ve lise takımları...

1.Irmak Sanat Günleri Açılış Konseri

1. Irmak Sanat Günleri 30 Mayıs Salı günü Açılış Konseri ile başladı. Seslerin aynı andaki birlikteliğinden doğan güzel uyum ile, Irmak Okul Korosu, Irmak Klasik Çalgılar Orkestrası ve Irmak Lise Orkestrası "İstanbul" şarkılarını bizlerle buluşturdu.

Toronto Üniversitesi Ulusal Biyoloji Yarışması Sonuçlandı

Okulumuz, bu yıl 23'üncüsü düzenlenen ve 115.000 lise öğrencisinin 1995 yılından beri yer aldığı, Toronto Üniversity National Biology Compeptition'a 15 öğrencimizle katıldı. Bu yıl tüm dünyadan 263 okuldan katılımcının yer aldığı ve % 1'ik dileme girenlerin Toronto Üniversitesinden burs olanağı kaza

Lise Proje Sunumlarımız Başarı İle Tamamlandı

Lise öğrencilerimiz, 29 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşen proje sunum gününde, öğretim yılı süresince hazırladıkları projelerini öğretmen ve arkadaşlarına sunma olanağı buldular.

Mustafa Horasan İle Sanat Söyleşisi

Değişen düşünce biçimi, yeni malzeme ve yeni teknoloji... Kendi içindeki yaratma isteği ile çalışmalarına başlama serüveninin vurgulandığı söyleşide Mustafa Horasan, Irmak öğrencileri ile birlikteydi. Böylece 1. Irmak Sanat Günleri kapsamında çeşitli sanatçılarla buluşacak olan öğrencilerimiz...

1. Irmak Sanat Günleri Sergi Açılışı

1. Irmak Sanat Günleri, 30 Mayıs Salı günü, öğrencilerimizin görsel algı ve hayal gücünü geliştirici çalışmalarının yer aldığı, uygun teknik ve yöntemleri kullanarak hazırladıkları sergiyle açıldı. "Sanat Günleri" çeşitli sanatçılarımızın yer alacağı atölye etkinlikleriyle devam edecek.

Öğrencimiz Sıla Yurtseven Atatürkçü Düşünce Derneğinin Düzenlediği Yarışmada Birinci Oldu.

Atatürkçü Düşünce Derneğinin düzenlediği "Atatürk, vatan ve Bayrak Sevgisi" konulu kompozisyon yarışmasında, 9 B sınıfı öğrencimiz Sıla YURTSEVEN, "Hiç Sönmeyecek Yıldız" adlı adlı yazısıyla BİRİNCİLİK ödülünü kazandı.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr