2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Irmak Anadolu Lisesi 9. Sınıf Taban Puanımız; 465'tir.

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Irmak Anadolu Lisesi 9. Sınıf Taban Puanımız; 465'tir.

2019 - 2020 eğitim ve öğretim yılı, lise hazırlık sınıfı kayıtlarımız tamamlanmıştır.

2019 - 2020 eğitim ve öğretim yılı, lise hazırlık sınıfı kayıtlarımız tamamlanmıştır. Sınırlı sayıda kontenjanı olan 9. sınıflarımıza, "İngilizce Yeterlilik Sınavı" ile aday kaydı alınacaktır.

Ortaokul-Lise Kapanış Törenimizi Gerçekleştirdik

2018-2019 eğitim öğretim yılı Ortaokul-Lise 2.dönem kapanış törenimizi gerçekleştirdik. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.

Irmak Lisesi 15.Dönem Mezuniyet Törenimiz Gerçekleşti

24 Mayıs Cuma günü, Irmak ekolüyle yetişerek hayata değer katacak 34 genci mezun etmenin gururunu yaşadık. Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenimiz; veliler, mezun öğrenciler ve konuklarımızın öğrencilerimizin heyecanına ortak olmasıyla gerçekleşti.

Özel Irmak Lisesi Mezun Adaylarına Yurtdışı Üniversitelerden Büyük İlgi

Sürekli gelişimi temel ilke edinen, özgün akademik programlarını evrensel değerler, iletişim, bütünsel öğrenme ve kültürlerarası farkındalık ile yapılandıran Özel Irmak Lisemiz, mezun adayı öğrencilerimize yurt dışı üniversitelerden gösterilen ilginin haklı gururunu yaşıyor.

Öğrencimiz Berkan Doruk Eke, Uluslararası Math League Yarışmasında Dünya Sekizincisi

2018 - 2019 öğretim yılı boyunca 6 etapta uygulanan, matematiksel problem çözme yeteneklerinin ölçüldüğü uluslararası Math League High School Math Contest yarışmasının 6. etabında, 11. sınıf öğrencimiz Berkan Doruk EKE, tüm soruları cevaplayarak bir kez daha "Student With A Perfect Score" listesinde

Özel Irmak Lisesi "Algebra Contest" Başarısı

Math League Algebra Contest yarışması; başta Amerika ve Kanada olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ve kolaydan zora doğru sıralanmış 30 adet çoktan seçmeli sorudan oluşan uluslararası bir matematik yarışmasıdır. 15 Nisan Pazartesi günü öğrencilerimize uygulanan "Math League Algebra"

Halk Şiiri Dinletisi

Türkçe -Edebiyat Bölümü tarafından, ortaokul ve liseden 41 öğrencinin katılımıyla hazırlanan Halk Şiiri Dinletisi, 30 Mayıs Perşembe günü 14.25 - 15.50 saatleri arasında, Irmak Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Sunuculuğunu Öykü Güven'in yaptığı, halk şiirimizden ve halk türkülerimizden örnekleri

11. Irmak Spor Şenliği Futsal Turnuvası

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Irmak Spor Şenliği - Futsal Turnuvamız tamamlandı. Turnuvada Modafen Lisesi birinci, Irmak Lisesi ikinci, Koç Lisesi üçüncü ve Sezin Lisesi dördüncü oldular. Turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

11. Geleneksel Irmak Spor Şenliği Basketbol Turnuvası

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Irmak Spor Şenliği - Basketbol Turnuvamız tamamlandı. Turnuvada Hisar Lisesi birinci, Robert College ikinci, Eyüpoğlu Çamlıca Koleji üçüncü ve Irmak Lisesi dördüncü oldular. Turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

11. Geleneksel Irmak Spor Şenliği Voleybol Turnuvası

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Irmak Spor Şenliği - Voleybol Turnuvamız tamamlandı. Turnuvada Robert College birinci, Irmak Lisesi ikinci, Sezin Lisesi üçüncü ve Hisar Lisesi dördüncü oldular. Turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

11. Geleneksel Irmak Spor Şenliği Tenis Turnuvası

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Irmak Spor Şenliği - Tenis Turnuvamız tamamlandı.

Irmaklı Öğrencilerin "Algebra Contest" Başarısı

Math League Algebra Contest , başta Amerika ve Kanada olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan uluslararası bir matematik yarışmasıdır. Sınav, her biri 1'er puan değerinde olan ve kolaydan zora doğru sıralanan 30 adet çoktan seçmeli sorudan oluşuyor ve 24 puan ve üstü "yüksek skor" olarak

Genç Kız Voleybol Takımımız, Özü Cup Turnuvasında Üçüncü Oldu

Genç Kız Voleybol Takımımız, Özyeğin Üniversitesi tarafından düzenlenen Özü Cup Voleybol Turnuvası'nda üçüncü oldu. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ortaokul ve Lise Atletizm Takımı Başarısı

Kadıköy ilçesi genelinde gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik Oyunları Yarışması'nda, Irmak Atletizm Takımı, Küçük Erkekler kategorisinde ikinci, Küçük Kızlar kategorisinde de üçüncü oldu. Bireysel yarışmalarda ise Yıldız Kızlar kategorisinde Duru Koyuncu birinci, Genç Erkekler kategorisinde

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız