Irmak Konserleri Başlıyor!

Gençlik Kültür Vakfı'nın öncülüğünde, Irmak Okulları Kültür Merkezi'nin ev sahipliğinde, bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Irmak Konserleri , İstanbul'un Anadolu yakasında müzikseverlerin buluştuğu yepyeni bir kültür mekanı olacak...

Öğrenci Birliği Seçimleri

Okulumuzdaki demokrasi kültürünün önemli bir parçası olan Öğrenci Birliği seçimleriyle ilgili olarak aday partilerin tanıtım sunumları, 12 Ekim Perşembe günü Irmak Kültür Merkezi'nde yapıldı.

2017-2018 Irmak Okulları Etkinlik Kitapçığı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Irmak Okulları Etkinlikler Kitapçığına ulaşmak için tıklayınız...

İstanbul Devlet Opera ve Bale Eğitim Konseri

İstanbul Devlet Opera ve Balesi, 26 Ekim Perşembe günü saat 14.00'de okulumuz Kültür Merkezinde ortaokul ve lise öğrencilerimize yönelik bir eğitim konseri verecek.

Öğrencimiz Efehan Kaptanoğlu'nun Karting Başarısı

Öğrencimiz Efehan Kaptanoğlu, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonunun düzenlediği Sportif Karting Dayanıklılık Prokart BPC Dalı Türkiye Şampiyonası'nda üçüncü olmuştur.

Cumhuriyet Tenis Turnuvası

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yıl dönümünü kutlamak ve öğrencilerimizin tenis branşıyla ilgili temel bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla 16 - 27 Ekim 2017 tarihleri arasında "Cumhuriyet Tenis Turnuvası" düzenlenecektir.

MedAmerikan Tıp Merkezi Sağlık Bültenleri-1

MedAmerikan Tıp Merkezi ile yaptığımız iş birliği doğrultusunda okulumuzun belirlediği konularda her ay düzenli olarak sağlık bültenleri hazırlanacak ve sizlerle paylaşılacaktır.

Oryantasyon Trekkingi

Öğrencilerimizin birbirleriyle kaynaşma ve ekibe uyum sağlama sürecini hızlandırmak, onlara doğayı sevme ve koruma bilinci kazandırmak ve Irmak ruhuyla yeni bir döneme "Merhaba" demek amacıyla, "Irmaklılar Belgrad Trekking Etkinliği" gerçekleştirdik.

Lise Veli Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik

2017-2018 eğitim öğretim yılına merhaba diyen okulumuz, ortaokul veli tanışma toplantısını tamamladı. Velilerimizin yoğun katılımıyla tamamladığımız tanışma toplantımızda velilerimiz öncelikle Kültür Merkezimizde Okulumuz Kurum Koordinatörü Nazan Fettahoğlu'nun kurumumuza ait genel...

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr