Geleneksel Irmak Şenliği

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Irmak Şenliği, 6 Mayıs Pazar günü 10.00-16.30 saatleri arasında gerçekleşecek. Şenlik programı Irmak ailesinin keyifli vakit geçireceği sanatsal, sportif ve eğlenceli aktivitelerden oluşuyor

23 Nisan Törenimizi Gerçekleştirdik

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı büyük bir coşkuyla kutladık. Irmak Kültür Merkezi'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşımızla başlayan tören, anaokulu hazırlık sınıfı korosunun seslendirdiği şarkılarla devam etti

Uluslararası Gün Etkinliğimizi Gerçekleştirdik

Her yıl 23 Nisan Dünya Çocuk günü kutlamaları kapsamında organize edilen Uluslararası Gün etkinliğimizi 18 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz Türkiye, İtalya, Polonya, Etiyopya, Güney Kore, İskandinav Ülkeleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Çin standlarını gezerek pasaportlarına

Kütüphane Haftası - Farklı Dillerde Okuyoruz Etkinliği

6 - 30 Mart tarihleri arasında Kütüphaneler Haftası'nı kutlamak ve öğrencilerimizde uluslararası bilinci geliştirmek amacıyla, farklı dillerde olmak üzere, veli - öğrenci okuma etkinliği gerçekleştirdik. Almanca, İngilizce, Japonca, Fransızca, İspanyolca, Lehçe, Bulgarca kitaplar okuyan velilerimiz,

Anaokulu Sprint Yarışları

Öğrencilerimizin atletizm becerilerini geliştirmek, diğer branşların altyapısını desteklemek ve çabukluk, patlayıcı kuvvet, sürat gibi motor becerilerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla, anaokulu 5 ve 6 yaş öğrencilerimize yönelik Sprint Yarışları düzenlendik.

Aile Eğitim Programı başladı

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü?nün anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise velilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği Aile Eğitimi Programı geçtiğimiz hafta başlamıştır. Çalışmaya katılan tüm velilerimize teşekkür ederiz.

Anaokulu-İlkokul Tanıtım Günümüzü Gerçekleştirdik

Erken kayıt dönemi ile birlikte yeni öğrenci başvurularını ve kayıtlarını almaya başlayan okulumuz, 17 Şubat tarihinde tanıtım programımıza katılan veli ve öğrencileri ağırladı.

Ekolojik Farkındalık

Doğada hiç bir varlık tek başına değildir. Her canlının etkileşim içinde olduğu bir çevresi vardır. Bu anlayıştan yola çıkan okulumuz yürüttüğü eğitim programlarına Ekolojik Farkındalık Programını da eklemiştir.

Anaokulu Olcayart Sanat Gezisi

15-18 Ocak tarihleri arasında anasınıfı öğrencilerimizle birlikte Olcay Art Galerisine sanat gezimiz gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz önemli sanatçıların eserlerinden oluşan sanat eserlerini inceleme ve yorumlama fırsatı elde ettiler.

PYP Bültenlerimizi İncelediniz mi?

PYP Bültenlerimizi İncelediniz mi?

Okulumuz Cumhuriyet'imizin 94. yılını coşkulu bir törenle kutladı.

29 Ekim Pazar sabahı Irmak Lisesi öğrencilerimizden oluşan bir grup, bayrak ve flamamızla resmi geçit törenine katılmak üzere okuldan ayrıldı.Cumhuriyet Bayramı kutlamalarımız saat 14.00'de tüm öğrenci ve velilerimizin de katılımıyla Kültür Merkezimizde başladı. Saat 13:00'den itibaren tüm Irmak...

Veli - Öğrenci "Kids Athletics" Etkinliği

Anaokulu öğrencilerimizin spora ilişkin yeteneklerini gözlemlemek ve onlara motorik becerilerin yanı sıra, birtakım sosyal - duygusal beceriler de kazandırmak amacıyla; 5 yaş ve 6 yaş veli - öğrenci etkinliği gerçekleştirdik.

Cadılar Bayramı

1 Kasım'da anaokulu ve ilkokul öğrencilerimiz Cadılar Bayramını kutladılar. Cadılar Bayramı için hazırlanırken sınıf kapılarını ve Trick or Treating yaparken kullandıkları kağıt poşetlerini süslediler.

Anaokulu ve İlkokulu Öğrencilerimizin Cumhuriyet Yürüyüşü

27 Ekim Cuma günü anaokulu ve ilkokul öğrencilerimizin katılımıyla Caddebostan sahilinde Cumhuriyet yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. İlkokul bandomuz eşliğinde gerçekleşen yürüyüşümüzde, öğrencilerimiz Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yürekten hissetti.

2017-2018 Irmak Okulları Etkinlik Kitapçığı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Irmak Okulları Etkinlikler Kitapçığına ulaşmak için tıklayınız...

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız