Ekolojik Farkındalık

Doğada hiç bir varlık tek başına değildir. Her canlının etkileşim içinde olduğu bir çevresi vardır. Bu anlayıştan yola çıkan okulumuz yürüttüğü eğitim programlarına Ekolojik Farkındalık Programını da eklemiştir.

Anaokulu Olcayart Sanat Gezisi

15-18 Ocak tarihleri arasında anasınıfı öğrencilerimizle birlikte Olcay Art Galerisine sanat gezimiz gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz önemli sanatçıların eserlerinden oluşan sanat eserlerini inceleme ve yorumlama fırsatı elde ettiler.

PYP Bültenlerimizi İncelediniz mi?

PYP Bültenlerimizi İncelediniz mi?

Okulumuz Cumhuriyet'imizin 94. yılını coşkulu bir törenle kutladı.

29 Ekim Pazar sabahı Irmak Lisesi öğrencilerimizden oluşan bir grup, bayrak ve flamamızla resmi geçit törenine katılmak üzere okuldan ayrıldı.Cumhuriyet Bayramı kutlamalarımız saat 14.00'de tüm öğrenci ve velilerimizin de katılımıyla Kültür Merkezimizde başladı. Saat 13:00'den itibaren tüm Irmak...

Veli - Öğrenci "Kids Athletics" Etkinliği

Anaokulu öğrencilerimizin spora ilişkin yeteneklerini gözlemlemek ve onlara motorik becerilerin yanı sıra, birtakım sosyal - duygusal beceriler de kazandırmak amacıyla; 5 yaş ve 6 yaş veli - öğrenci etkinliği gerçekleştirdik.

Cadılar Bayramı

1 Kasım'da anaokulu ve ilkokul öğrencilerimiz Cadılar Bayramını kutladılar. Cadılar Bayramı için hazırlanırken sınıf kapılarını ve Trick or Treating yaparken kullandıkları kağıt poşetlerini süslediler.

Anaokulu ve İlkokulu Öğrencilerimizin Cumhuriyet Yürüyüşü

27 Ekim Cuma günü anaokulu ve ilkokul öğrencilerimizin katılımıyla Caddebostan sahilinde Cumhuriyet yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. İlkokul bandomuz eşliğinde gerçekleşen yürüyüşümüzde, öğrencilerimiz Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yürekten hissetti.

2017-2018 Irmak Okulları Etkinlik Kitapçığı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Irmak Okulları Etkinlikler Kitapçığına ulaşmak için tıklayınız...

El Yıkama ve Hijyen Semineri

MedAmerikan Tıp Merkezi ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde öğrencilerimize verilecek olan seminerlerden ilki olan "El Yıkama ve Hijyen" semineri 9 Ekim Pazartesi günü tüm Anaokulu ve İlkokul öğrencilerimizin katılımıyla Kültür Merkezimizde gerçekleşti.

Anaokulu Veli Tanışma Toplantımızı Gerçekleştirdik

2017-2018 eğitim öğretim yılına merhaba diyen okulumuz, anaokulu veli tanışma toplantısını tamamladı. Velilerimizin yoğun katılımıyla tamamladığımız tanışma toplantımızda velilerimiz öncelikle Kültür Merkezimizde Okulumuz Kurum Koordinatörü Nazan Fettahoğlu'nun kurumumuza ait genel...

2017-2018 Öğretim Yılı Açılış Töreni

Okulumuz, 2017-2018 öğretim yılına, 11 Eylül Pazartesi günü açılış töreniyle merhaba dedi. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise öğrenci ve velilerinin katıldığı tören, anaokulundan lise mezunlarına kadar tüm Irmaklıları buluşturdu.

MedAmerikan Tıp Merkezi Sağlık Bültenleri

MedAmerikan Tıp Merkezi ile yaptığımız iş birliği doğrultusunda okulumuzun belirlediği konularda her ay düzenli olarak sağlık bültenleri almaya ve sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

2017-2018 Akademik Yıl Açılışı

Yeni öğretim yılımızın Irmak ailesine başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

Irmak Okullarında Profesyonel Gelişim

2017-2018 öğretim yılında Irmak ailesine yeni katılan öğretmenlerimiz için hazırladığımız oryantasyon programı 14 Ağustos Pazartesi günü gerçekleştirildi. Her yıl Ağustos ayında başlayarak okulun açılışına kadar olan dönemde gerçekleştirdiğimiz Hizmet içi eğitim programımıza da başladık.

1.Irmak Sanat Günleri Açılış Konseri

1. Irmak Sanat Günleri 30 Mayıs Salı günü Açılış Konseri ile başladı. Seslerin aynı andaki birlikteliğinden doğan güzel uyum ile, Irmak Okul Korosu, Irmak Klasik Çalgılar Orkestrası ve Irmak Lise Orkestrası "İstanbul" şarkılarını bizlerle buluşturdu.

Irmak Kış Okulları Yılsonu Konseri

Irmak Kış Okulları yılsonu konseri, 7 Haziran Çarşamba günü Kültür Merkezi' nde yapılan başarılı performanslarla gerçekleşti. Piyano, şan, çello, klasik gitar, elekro gitar ve bateri branşlarında tüm yıl çalışarak gelişim gösteren tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.

1. Irmak Sanat Günleri Sergi Açılışı

1. Irmak Sanat Günleri, 30 Mayıs Salı günü, öğrencilerimizin görsel algı ve hayal gücünü geliştirici çalışmalarının yer aldığı, uygun teknik ve yöntemleri kullanarak hazırladıkları sergiyle açıldı. "Sanat Günleri" çeşitli sanatçılarımızın yer alacağı atölye etkinlikleriyle devam edecek.

Sene Sonu Gösterisi

Anaokulumuzun sene sonu gösterisini 27 Mayıs Cumartesi günü okulumuzun kültür merkezinde gerçekleştirdik. Öncelikle tüm öğrencilerimizi performanslarından ve öz güvenlerinden dolayı kutluyoruz. Sene boyunca elde edilen kazanımların performansa dönüştürülmesinde, içselleştirilmesinde sonsuz emeği...

Bilim Şenliği

Irmak Okulları olarak öğrencilerde bilimsel merakı uyandırmak, günlük hayatın içindeki ayrıntıların, bilimsel yöntemlerle açıklanabileceğini keşfedip yeni bakış açıları kazandırmak amacı ile 25 Mayıs 2017 Perşembe günü okulumuzda Irmak Bilim Şenliği düzenledik. Planetaryum, çeşitli bilim etkinlikler

Uyanış 1919 Adlı Tiyatro Oyunumuz Sahnelendi

Irmak Okullarının öğrencilerinden, öğretmenlerinden ve çalışanlarından oluşan Tiyatro Grubumuz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında; 17 Mayıs Çarşamba günü, saat 20.00'de, Irmak Kültür Merkezi'nde "Uyanış" adlı oyunu sergiledi.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız