Irmak Okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri

Irmak Okulları olarak 23 Kasım Cuma günü, müzik bölümünün öğrenci birliği ile gerçekleştirdiği Öğretmenler Günü etkinliğinde öğrencilerimizin müzikal performansları büyük bir beğeni topladı. Öğrencilerimizin öğretmenleri için hazırladıkları kutlama videolarının ardından Öğrenci Birliği Başkanı Çağdaş GÜNER günün anlam ve önemini vurgulayan konuşmasını yaptı. Program, birinci sınıflar korosunun ”Öğretmenim Canım Benim” adlı eserini seslendirmesi ile başladı. Arda Arman, piyanoda Johann Sebastian Bach’ın bir eserini, Mina Nur Erten kendi bestesini ve Damla US Jesus Christ Superstar müzikalinden “I Don’t Know How To Love Him” eserlerini yorumladılar. Okul koromuz “Sen Varsın Hep Öğretmenim”, “Öğreten Sen” eserlerini başarılı bir müzikal uyumla yorumlarken “Öğretmen Andı”’nı tüm öğretmenlerimizin katılımıyla seslendirdi. İdil Basut, Kaan Önder, Ali ve Murat Başlamışlı, Doğaçhan Mertoğlu adlı öğrencilerimizden oluşan lise okul orkestramız War adlı eseri Kaan Önder’in elektro gitar solosuyla, Titanium adlı eseri İdil Basut’un solosuyla, lise öğrencilerimiz Kerem Çiftçi, Levent Erol, Ali Baydorol, Barış Yılmaz Twist and Shout eseri yorumlarıyla büyük bir beğeni topladılar.

Aynı günün akşamı tüm okul öğretmenlerimizin katılımıyla Büyük Kulüpte bir yemek daveti gerçekleştirildi. Davet tüm öğretmenlerimizin coşkusuyla renklendi.

Öğrencilerimizin yetişmesinde emek veren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.

Irmak Okulları

İLGİLİ RESİMLER

Öğretmenler Günü 1 Öğretmenler Günü 2 Öğretmenler Günü 3 Öğretmenler Günü 4 Öğretmenler Günü 5 Öğretmenler Günü 6 Öğretmenler Günü 7 Öğretmenler Günü 8 Öğretmenler Günü 9