Irmak Okulları Oryantiring Yarışmasına Ev Sahipliği Yaptı

18 yaş altı tüm çocuklara ve Irmaklı öğrencilerimize oryantiring sporunu tanıtmak ve onların bilişsel ve motorik becerilerinin gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, bu yıl 14. Geleneksel Çocuklar Oryantiring Yarışması’na ev sahipliği yaptık. Sporun evrensel boyutlardaki sevgi, dostluk ve fair – play ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirdiğimizi yarışmamıza 24 okul ve kulüpten 163 sporcu katıldı. Irmak Okullarından, Caddebostan sahiline kadarki alanda yapılan yarışmada, bireysel sıralamada ilk üçe giren sporculara madalya ve özel ödül verilirken takımlar arası ilk üç sırayı kazanan okullara da kupa verildi. Sekiz yaş ve altı kategorisinde yarışan çocukların her birine ise özel ödüller verildi. 
 
Yarışma Sonuçları:
 
10 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ
1.  MELİSA KARALI ÜSKÜDAT İCADİYE İLKOKULU
2. İDİL AKSU ÜSKÜDAT İCADİYE İLKOKULU
3. AYCA DURU KILINÇ ÖZEL ALEV İLKOKULU
4. MERVE KORKMAZ ÜSKÜDAT İCADİYE İLKOKULU
5. BETÜL GENCAN ÜSKÜDAT İCADİYE İLKOKULU
6. BEREN SU ARICI ÜSKÜDAT İCADİYE İLKOKULU
7. SÜHEYLA BLAT CEBİR OKULLARI
 
 
12 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ
1. ZEYNEP NAZ YİĞİTBAŞ ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
2. DURU ÖZYURTLU ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU
3. AYŞE YILDIRIM  ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU
4. PERİ TUNA ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
5. ZEYNEP ADA YILMAZ ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
6. ZEYNEP ÖZDEMİR İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ
7. TUANA KAYA ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU
8. DERİN KALE ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
 
 
14 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ
1. LELAL ILGAZ FMV ÖZEL ERENKÖY İŞIK ORTAOKULU
2. MİRAY KESKİN İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
3. ZEYNEP KAVİN MİDYAT    FMV ÖZEL ERENKÖY İŞIK ORTAOKULU
4. DURU DERİN DİRİCAN İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
5. BELİZ ÖNER ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
6. İREM BAĞCI FMV ÖZEL ERENKÖY İŞIK ORTAOKULU
7. AYŞENAZ ARSLAN İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
8. LARA MELİS İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
 
 
16 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ
1. ECE ASLAN ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ
2. ECE GÖKSU  ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
3. MERVE İGUS BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
4. DUYGUNUR ÖZDEN ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
5. MELİKE YÜKSEL ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
6. İREM UĞRAŞ ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
7. SÜMEYYE GÜR ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
8. İDİL ASYA ERGUVAN ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ
9. BURCU AKSU ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
10. GAMZE ŞİMŞİR ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
11. SUDEM UYGUN ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
12. MELİKE MELODİ ŞAHİN      ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
13. AVA ERGİN ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
 
 
18 YAŞ KIZLAR KATEGORİSİ
1. BURCU SAR BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
2. NERMİN KİRAZ ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
3. İREMNUR YILDIRIM ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
4. RUKİYE DEMİR BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
5. ÖYKÜ YORUMAZ İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
6. GÜLBAHAR YALÇIN ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
7. GÖZDE NUR UZ BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
8. NEFİSE AL ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
9. SİNEM KARAKIŞ İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
 
 
10 YAŞ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. DORUK GEREDE İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
2. KEREM KARALI ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
3. DORUK TAN ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
4. POYRAZ KURT FERDİ
5. TUNA TURHAN ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
6. CAN ÖZTÜRK İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
7. MANSUR KALDEMİR KANUNİ İHO
8. RÜZGAR KURT FERDİ
9. ÖMER KURT ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
10. YİĞİT ÖZTÜRK KANUNİ İHO
11. TUGAY HASAN KÖKLU KANUNİ İHO
12. HARUN BARLIK ŞEHİT MEHMET GÜDER İLKOKULU
13. MEHMET AKİF KAVAS KANUNİ İHO
14. ATA ÖNGEN ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
15. YİĞİT KENDER ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
16. OĞUZ GELMEZ ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
17. YAĞIZ BEKAR ŞEHİT MEHMET GÜDER İLKOKULU
18. YUSUF GENCAN ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
19. CAN ÖNGEN ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
20. ARDA ERBAY İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
21. MUHAMMED ARICI ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
22. HASAN EFE ÖZBAYIR ÖZEL IRMAK İLKOKULU
23. KUZEY DUMLU İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
24. TOLGA YILMAZ ÖZEL IRMAK İLKOKULU
25. İBRAHİM SALİH GÜVEM KANUNİ İHO
26. GÖKTÜRK EFE İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
27. AYAZ ÖZTAŞ İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
28. YİĞİT ALP İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
29. DORUK BASMACI ÖZEL IRMAK İLKOKULU
30. BORA KALE ÖZEL IRMAK İLKOKULU
 
 
12 YAŞ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. CAN YILDIZ İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLARI
2. KEREM MOĞOL ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
3. ARAS ARMAN ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
4. DENİZ MERGEN ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
5. CAN ÇİZİOĞLU ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
6. DORUK KILINÇ ÖZEL ALEV ORTAOKULU
7. EMRE ÖZER ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU
8. YUNUS KADİR KAYA ŞEHİT MEHMET GÜDER ORTAOKULU
9. YUNUS EMRE DEMİREL ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU
10. SİNAN KÖSE ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
11. REİS KARADENİZ ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
12. DENİZ KÖSE ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
13. SERDAR KANDEMİR ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU
14. AHMET YILMAZ ÖZSU ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
15. MEHMET EREN ÇELİKER FERDİ
 
 
14 YAŞ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. DAĞHAN ÜNAL ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
2. ALİ YEKTA KANTAR FMV ÖZEL ERENKÖY İŞIK OKULLARI
3. AHMED SAİD AYDOĞAN ŞEHİT MEHMET GÜDER ORTAOKULU
4. RESUL KAAN KURT FERDİ
5. ENES ÖZBEK ŞEHİT MEHMET GÜDER ORTAOKULU
6. YUNUS EMRE TEKBAŞ ŞEHİT MEHMET GÜDER ORTAOKULU
7. ÖMER EFE ACEMOĞLU  ŞEHİT MEHMET GÜDER ORTAOKULU
8. YUNUS BAĞCI FMV ÖZEL ERENKÖY İŞIK OKULLARI
9. AHMET TERZİOĞLU KANUNİ İHO
10. CEM İNAN FMV ÖZEL ERENKÖY İŞIK OKULLARI
11. BATURALP GÜNDÜZ İSTEK ATANUR OĞUZ OKULLARI
12. UĞUR KIRAY ÖZCAN ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
 
 
16 YAŞ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. CELAL KILIÇ TAVŞANLI (KÜTAHYA) ORYANTİRİNG GSEK 
2. CAN TOPRAK ŞAHİN İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ
3. SELİM NECİP ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
4. ŞAHİN İNAL ÖZ ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
5. AHMET DASTAN İŞAN İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
6. TAYFUN TOPAL ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
7. DENİZ CEM ŞAHİN İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ
8. ORHAN REFİK TOKTAŞ KANUNİ İHO
9. MELİK AYDIN ŞEHİT MEHMET GÜDER AİHO
10. FURKAN ZFER SAKALLI           ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
11. MUHAMMED ESAT ÇAKIR     ŞEHİT MEHMET GÜDER AİHO
12. EMRE ÇINAR  NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ
13. YUSUF ZEKİ ÇETİNKAYA         SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
14. MEHMET FARUK BATIREL     ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
15. GÖKTUĞ TEKER İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
16. BARIŞ YILDIRIM İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
17. ÜMİT ÖLMEZ ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
18. DENİZ CEM KIRMIZI TOPRAK  NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ
19. HALUK AYTIŞ NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ
20. ALPER GÜVEN SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
21. YAKUP ENES ONAY ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
22. KAAN MİRZA İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
23. YAŞAR POLAT KAHRAMAN   KANUNİ İHO
24. ONAT AKÇİN ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
25. TALHA BİLGİLİ ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
26. YUSUF MERİÇ KARAÇAM     SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
27. BATUHAN KUMCU İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
28. EFE KÖKLÜ ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
29. BAKİ İPEK ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
30. BAHADIR KOCA BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
31. HARUN ALTUNBOĞA BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
32. DORUK CERAN ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
33. BARAN AYDIN ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
34. EMİN SEZAY ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
35. ÖMER FARUK YAZICI ŞEHİT MEHMET GÜDER AİHO
 
 
16 YAŞ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. MUSTAFA BERKAY ÜNAL ŞEHİT MEHMET GÜDER AİHO
2. İBRAHİM BERKAY ULUSSEVER KARTAL AİHL
3. ATABERK YILDIZ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
4. YUNUS EMRE ŞENCAN SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
5. BURAK KURT HAYDARPAŞA LİSESİ
6. YAKUP BOSTAN  ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
7. ALİ ALTAY ÖNERGE İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
8. FURKAN AYDOĞDU SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
9. ALP GÖKTUĞ YILDIRIM İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
10. ALİ İHSAN KUZUCUOĞLU     ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
11. MUHAMMET ATA ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
12. UMUT TAŞKIRAN ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
13. CEM BİÇER İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
14. UMUT İLHAN BEYAZTAŞ      ŞEHİT MEHMET GÜDER AİHO
15. YUNUS EMRE DİNÇ ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
 
 
8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ KATEGORİSİ DERECELEME YAPILMAMIŞTIR
DENİZ ÖZYURTLU ÜSKÜDAR  İCADİYE İLKOKULU
ÖMER ARICI ÜSKÜDAR  İCADİYE İLKOKULU
MUSTAFA KARAHAN ÜSKÜDAR  İCADİYE İLKOKULU
BERK DEMİR ÜSKÜDAR  İCADİYE İLKOKULU
DENİZ SABRİ AYDIN ÖZEL IRMAK İLKOKULU
DERİN SERGEY AYDIN ÖZEL IRMAK İLKOKULU
MUHAMMED TAHA BOLAT CEBİR OKULLARI
RABİA ZEYNEP BUL ÜSKÜDAR  İCADİYE İLKOKULU
ZEYNEP ECE KILINÇ ÖZEL ALEV ANAOKULU
DEFNE ATEŞ İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ
 
 
ERKEKLER 10 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
2. KANUNİ İHO
3. İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLAR
4. ŞEHİT MEHMET GÜDER
 
 
ERKEKLER 12 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
2. ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU
3. İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLAR
4. ÖZEL ALEV ORTAOKULU
5. ŞEHİT MEHMET GÜDER
 
 
ERKEKLER 14 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. ŞEHİT MEHMET GÜDER
2. FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK
3. ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
4. KANUNİ İHO
 
 
ERKEKLER 16 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
2. İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
3. NAKKAŞTEPE BAHÇEŞEHİR LİSESİ
4. SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
5. İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ
6. ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
7. ŞEHİT MEHMET GÜDER AİHO
8. KANUNİ İHO
9. ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
10. TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSEK
 
 
ERKEKLER 18 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
2. ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİS
3. İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
4. HAYDARPAŞA LİSESİ
5. ŞEHİT MEHMET GÜDER AİHO
6. KARTAL AİHL
7. ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
 
 
KIZLAR 10 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. ÜSKÜDAR İCADİYE İLKOKULU
2. ÖZEL ALEV İLKOKULU
3. CEBİR OKULLARI
 
 
KIZLAR 12 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
2. ÜSKÜDAR SELAMİALİ ORTAOKULU
3. İSTANBUL ORİENTEERİNG SPOR KULÜBÜ
 
 
KIZLAR 14 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK
2. İSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ OKULLAR
3. ÖZEL IRMAK ORTAOKULU
 
 
KIZLAR 16 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. ÖZEL IRMAK ANADOLU LİSESİ
2. ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
3. ÖZEL İSTEK ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ
4. BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
 
 
KIZLAR 18 YAŞ KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMA:
1. ORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSESİ
2. BURHAN FELEK ANADOLU LİSESİ
3. İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
Irmak Okulları Oryantiring Yarışmasına Ev Sahipliği Yaptı


Bu sayfa 18.3.2019 09:54:21 tarihinde güncellenmiş ve 322 defa ziyaret edilmiştir.

BAŞVURU FORMLARI

Aşağıdaki formları doldurarak istediğiniz konuda bize ulaşabilirsiniz.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız