5. Irmak Bienali

Kanat çırpmalarını sevgi, iyilik, paylaşmak, barış gibi özlenen kavramlarla başlatan öğrencilerimizin işleri, 9 Nisan tarihine okulumuzun çeşitli yerlerinde, 10 Nisan - 20 Nisan tarihlerinde Mine Sanat Galerisi'nde, 2 Mayıs - 10 Mayıs tarihlerinde ise Sabiha Gökçen Havalimanı'nda sergilenecektir.

5. Irmak Bienali Açılışı

Farklılıkları hedef alan Irmak Okulları 5. Irmak Bienali'nin açılışını 20 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirdi. Bir tema etrafında büyük düşüncenin vurgulandığı serginin yanı sıra, Irmak Kültür Merkezi'nde de unutulmaz film müziklerinden oluşan çeşitli performans ve sunumlar sanatseverlerle paylaşıldı

Daha güvenli bir internet için öneriler...

Çocuklarınızın internet kullanımını daha güvenli hale getirebilmek için size bazı önerilerde bulunmak istiyoruz:

Teşekkürler...

2018-2019 eğitim yılı 1.sınıf kayıtlarımız dolmuştur. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Özel Irmak Lisesi Mezun Adaylarına Yurtdışı Üniversitelerden Büyük İlgi

Sürekli gelişimi temel ilke edinen, özgün akademik programlarını evrensel değerler, iletişim, bütünsel öğrenme ve kültürlerarası farkındalık ile yapılandıran Özel Irmak Lisemiz, mezun adayı öğrencilerimize yurt dışı üniversitelerden gösterilen ilginin haklı gururunu yaşıyor.

Irmak Yaz Okulu Kayıtlarımız Başladı

18 Haziran - 13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Irmak Yaz Okulu kayıtlarımız başlamıştır. Son başvuru tarihi: 25 Mayıs 2018

2. Ülkemaket Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Bu yıl Irmak Okulları Modern Diller Bölümü tarafından ikincisi gerçekleştirilen ÜLKEMAKET Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu.

Ortaokul Tanıtım Günü ve Düzey Belirleme Sınavımıza Yoğun İlgi

Erken kayıt dönemi ile birlikte yeni öğrenci başvurularını ve kayıtlarını almaya başlayan okulumuz, 24 Şubat tarihinde tanıtım programımıza katılan veli ve öğrencileri ağırladı.

Anaokulu-İlkokul Tanıtım Günümüzü Gerçekleştirdik

Erken kayıt dönemi ile birlikte yeni öğrenci başvurularını ve kayıtlarını almaya başlayan okulumuz, 17 Şubat tarihinde tanıtım programımıza katılan veli ve öğrencileri ağırladı.

Öğrencilerimizin TEOG Başarısı

37 öğrencimizin katıldığı TEOG sınavında Bade Pekuysal ve Lara Çınar adlı öğrencilerimiz tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olmuşlardır. Tüm öğrencilerimizi sınavda gösterdikleri üstün başarıdan ötürü kutluyor, onları bu başarıya taşıyan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

1. Sınıf Öğrencileri Meteoroloji İstasyonu Gezisi

1. sınıf öğrencilerimizle Kartal Meteoroloji İstasyonu'na bir gezi düzenledik. Rasat bahçesinde birbirinden farklı hava ölçüm cihazlarını gözlemledik ve hava durumu tahminlerinin nasıl yapıldığını öğrendik. Ardından sabırsızlıkla beklediğimiz hava balonunun atılmasıyla merak ettiğimiz sorularımızın

PYP Bültenlerimizi İncelediniz mi?

PYP Bültenlerimizi İncelediniz mi?

Press Reader Elektronik Gazete-Dergi Aboneliğimiz başlamıştır.

Press Reader; her gün, 100'den fazla ülkede, yaklaşık 60 dilde yayımlanan 6000'nden fazla günlük gazete ve derginin orijinal tam sayfa baskısına aynı günde ulaşabileceğiniz güncel gazete ve haber dergisi koleksiyonudur.

Barış İçin Müzik Konseri Gerçekleşti

Amacı, mümkün olduğu kadar fazla çocuğa karşılıksız müzik eğitim olanağı sağlamak ve barışın sesini müzikle duyurmak olan Barış için Müzik Vakfı, 20 Şubat Salı akşamı okulumuz Kültür Merkezinde sahne aldı.

IRMAK OKULLARI

  • Cemil Topuzlu Caddesi No:100 Caddebostan P.K. 34728 Kadıköy - ISTANBUL
  • Anaokulu Direk Hat : 0 (530) 173 00 11
  • Telefon : 0 (216) 411 39 23 - 24 - 25
  • Faks : 0 (216) 411 39 26
  • E-Posta : ogrenci.isleri@irmak.k12.tr
  • Yerleşke Planı için tıklayınız